úryvky deníku loly - pokračování

12. července 2009 v 12:42 | elush |  uryvky deníku loly

Tákže jedu na tábor a abyste měli co číst tak vám napíšu pokračování.

V duchu jsem si přála ať je to jenom sen a že to co říkala patřilo k tomu snu. Jak jsem dorazila do třídy zjistila jsem že to nebyl sen. Hned do třídy přišla naše učitelka fyziky a řekla ať se posadím vedle Nicka. Jakmile začala hodina Nick přišel s kitarou a začal si potichounku brnkat nějakou písničku. Já jsem si začla kreslit a naprosto všechny ignorovala. Paní Morizová řekla Nicku,Lolo jste oba dva po škole. Já jsem řekla že mi to nevadí a nick ji naprosto ignoroval.
15:30 - odcházím ze školy a vduchu jsem nadávala paní Morizové.
19:00 - "Kde si byla tak dlouho?"ptá se moje STAROSTLIVÁ matka "Nikde"řekla jsem " no příště přijď domů alespoň včas" řekla přísně "ano" řekla jsem ironicky. " Jaké máš spolužáky?" ptala se mile
"SLAVNÉ!!!"
"aha"
"jdu k sobě do pokoje vylepit si plakáty" řekla jsem a odkráčela poschodech do pokoje.
Sobota:09:00 - ještě že je víkend mohly by nás přijít pozdravit sousedi řekla jsem si vduchu.
14:00 - někdo zvoní . Šla jsem otevřít dveře a tam stáli Jonas Brothers !!! "Ahoj" řekla jsem stydlivě "Ahoj"řekli " přišli jsme pozdravit nové sousedy" řekl Nick. V duchu jsem na sebe byla pyšná že jsem ještě neomdlela a chovala se naprosto normálně. "Ach děkujeme" řekla jsem nesměle " tak jo mi už musíme máma říkala že nemáme přijít pozdě na oběd" řekl Joe "jo jasně,čau" řekla jsem "Čau" řekli. Jak odcházeli tak mi Nick řekl "no myslím že se uvidíme nejpozději ve škole" řekl a já jako omámená řekla " jo v to doufám." A odešel. Zbytek dne šel jako po másle párkrát jsem šla vyvenčit Lili mojeho psa je to zlatý retrývr no a kupodivu jsem ji dostala stejný den jako Nick dostal Elvise je to hrozně zvláštní.
16:00 - Přišla Maja a tak jsem ji pozvala dál pořát sme si povídaly a tak se s nás staly nejlepší kmošky dohodly jsme se že v úterý půjdem nakupovat a hrozně se na to těšíme. Dokonce máme stejé oblíbené obchody. Abercrombie,Roxy atd.
20:00 - "Už jsem unavená jdu spát, dobrou mami"řekla jsem ospale " dobrou" ozvalo se ze spodu.
Neděle : 05:47 - Tento den začal brzo až moc brzo, ale už jsem nemohla usnout tak jsem šla za Lili a šla jsem s ní ven. U branky jsem se zastavila protože jsem se podívala do schránky, to mě mohlo napadnout že v 05:59 nebudou noviny tam kde by měli být v 07:00. Tak jsem se podívala do leva,doprava a znovu doleva a jak jsem se dívala do leva tak jsem se zarazila. Byl tam Nick .
"ahoj" řekla jsem
"ahoj,jak se máš?"
"mám se celkem good,a co ty?"
"jo de to " řekl
"jak to že si tak brzo vzhůru" řekl překvapeně
"no nevím nějak jsem se zbudila dřív něž jsem chtěla"
"Hmm…doufal jsem že se uvidíme dřív než ve škole"
Potom jsme si začli hodně povídat a až jsme byli v parku sedli jsme si na lavičku a pustily pejsky na volno. Potom se mě začal vyptávat jestli mám nějakou ségru tak jsem řekla že mám a že se jmenuje Lisa. Ale že je hrozně praštěná. Že ani moc nevylézá z domu. Ale je celkem fajn. Potom jsem mu řekla že už radši půjdu že musím ještě ostříhat keře. "Tak jo měj se" řekla jsem "čau" odpověděl smutně.
14:00 - nějak jsem se k těm keřům nedokopala tak jsem si dala závazek že zítra půjdu brzo ze školy a ostříhám ty keře protože dneska se mi fakt nechce. Celý zbytek dne jsem prolenošila.
Pondělí: 06:00 - pořát ležím se zavřenýma očima a přemýšlím. Ale potom jsem si řekla že už musím vstát tak jsem jako vždy vstala. Přišla jsem do školy posadila se vedle Nicka. Nick mi řekl " Ahoj" já mu ospale ale šťastně odpověděla "Ahoj" a zrovna v tu chvíly jako na potforu zazvonilo. Rozhodla jsem se že budu učitele ignorovat měly jsme pracovky a jako vždy nám chtěl ukazoval teorii.
15:00 - spěchám byla jsem po škole a musím ostříhat keře.
19:00 - konečně už to skoro mám netušila jsem že stříhání keřů je tak těžké. Akorád přichází ségra a taky Nick. Upravila jsem si vlasy a pustila se do dokončování. "Myslel jsem že si to měla dělat včera" řekl Nick.
"no jo nějak už se mi nechtělo"
"jo jasně to chápu já to taky slíbil mamce už před půl rokem"
"no tak to máš dobrý"
Ale jak jsem mluvila s tím nejhezčím klukem na světě připlížila se Lisa a žduchla do žebříku tak abych spadla do náruče Nickovi. Nick mě chytil a usmál se na mě. Potom jsem mu řekla jestli by mě nemohl položit a on řekl že ano.


No zbytek nemám ještě dopsaný ale dopíšu ho až se vrátím z koňského tábora. Jedu na New Port Ranch už dneska :-) hrozně se těším

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥jOnAsKa♥ ♥jOnAsKa♥ | Web | 13. července 2009 v 19:28 | Reagovat

♥Ahojík lowe SBé
♥♥obíhám jak se mas?

2 simiq simiq | Web | 14. července 2009 v 12:25 | Reagovat

obíhám své Sbé jak se ti vede??

3 ♥jOnAsKa♥ ♥jOnAsKa♥ | Web | 14. července 2009 v 14:59 | Reagovat

♥Ahojík lowe Affíku
♥♥obíhám jak se mas?

4 ♥jOnAsKa♥ ♥jOnAsKa♥ | Web | 16. července 2009 v 11:05 | Reagovat

♥Ahojík lowe AFFíku
♥♥obíhám svoje lásenky
♥♥♥dopolední obeh
♥♥♥♥tak zatím
♥♥♥♥♥Lowuju te

5 Tvoje Provařená Micky Malicious Tvoje Provařená Micky Malicious | Web | 16. července 2009 v 14:45 | Reagovat

éé tak teĎ v tom mám guláš...nebo by se dalo žíct aji Džuláš xD No jakooo není to přece jen Lola a ne elis?  a taky že Maja(Já) byla Mary? a dyžtak se to jméno píše Maya.. No dále že ta ségra je Lisa a pak píšeš, že ti Lola podkopla žebřík? to by měla být asi pak ta ségra Lisa ne?
PS: no jo.. žebřík.. znááááám xD ale dycky ti ho podkopávala Maya! ale jinak hezký..
PSS: zítra se na tábor vracím...

6 ♥jOnAsKa♥ ♥jOnAsKa♥ | Web | 19. července 2009 v 19:54 | Reagovat

♥Ahojík lowe Affíku
♥♥ted sem prisla z venku tak rychle obíhám
♥♥♥Lowuju te

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama